left sidebar

Cinna Health Products
Molecular Research Center, Inc.
Cincinnati, Ohio 45212

Cinna Sp. z o.o. jest działem Molecular Reasearch Center, Inc. założonym w celu prowadzenia badań naukowych, dystrybucji oraz sprzedaży nowych produktów tworzonych w oparciu o naturalne składniki. Aby zrozumieć jak powstała firma Cinna, warto poznać najpierw kilka faktów związanych z firmą Molecular Research Center, Inc. i jej założycielem, prof. Piotrem Chomczyńskim.

Molecular Research Center, Inc. jest firmą biotechnologiczną, która opracowuje i produkuje odczynniki chemiczne stosowane w dziedzinie biologii molekularnej i badaniach biomedycznych. Została założona w roku 1989 przez dr Piotra Chomczyńskiego po jego wyjeździe z Polski do Stanów Zjednoczonych. Dr Chomczyński odkrył szybką i oszczędną metodę otrzymywania składnika genetycznego RNA – kwasu rybonukleinowego z próbek materiału biologicznego. Odkrycie to stworzyło nowe możliwości dla studiów nad ekspresją RNA i genów, ponieważ wcześniej bardzo trudno było wyizolować RNA z żywych komórek, a także łatwo ulegało ono zniszczeniu. Uczeni musieli jednak prowadzić badania nad RNA, aby zrozumieć, w jaki sposób geny funkcjonują zarówno w zdrowym jak i chorym organizmie. Obecnie uczeni na całym świecie każdego dnia korzystają z metod dr Chomczyńskiego, aby badać podłoże wielu schorzeń i znajdować nowe sposoby zapobiegania chorobom oraz ich leczenia. Więcej o licznych zastosowaniach możecie się Państwo dowiedzieć wpisując hasło „Chomczyński” w wyszukiwarce.

Cinna Sp. z o.o. współpracuje z laboratoriami w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, aby opracowywać i wprowadzać na rynek nowe, bardziej skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Współpraca ta zaowocowała już stworzeniem żelu do pielęgnacji skóry o nazwie Noredol®. Nasi uczeni kontynuują prace nad tworzeniem nowych, bezpiecznych, skutecznie działających kosmetyków odkrywając naturalne składniki i ich pochodne.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat firmy Cinna,
prosimy o kontakt telefoniczny: 509 838 890

e-mail: noredol@cinna.pl

right sidebar
 
Home page link How to Use link About Noredol link FAQs link Testimonials link About Cinna link Order Now