left sidebar

Opis produktu

Żel Noredol® jest najnowszym osiągnięciem kosmetycznym do pielęgnacji skóry. Opracowane w USA unikalne składniki Żelu Noredol® są zastrzeżone w urzędach patentowych USA, Europy i w innych krajach świata. Żel Noredol® jest szczególnie skuteczny w zmniejszaniu zaczerwienienia i poprawia niekorzystny wygląd skóry twarzy w przypadku trądziku, różowatego i pospolitego . Żel Noredol® jest odpowiedni dla każdego typu skóry kobiet i mężczyzn. Żel Noredol® nie zawiera substancji drażniących i mogących powodować starzenie skóry jak n.p. kwasy i utleniacze.

Codzienne używanie Żelu Noredol® wspomaga utrzymanie skóry w najlepszej kondycji. Komentarze użytkowników Żelu Noredol®:

„Zaczerwienienie i wypryski zniknęły z moje twarzy”
„Czuję że moja skóra jest odswieżona i nawilżona”
„Nareszcie pozbyłam się zawstydzająco czerwonej twarzy” 

 

Jak odkryto Żel NOREDOL®?

Żel Noredol® został opracowany przez dr Piotra Chomczyńskiego naukowca o światowej sławie prowadzącego badania w dziedzinie biologii molekularnej i bio-medycyny. Dr Chomczyński doświadczył nieprzyjemnych objawów związanych z trądzikiem różowatym „na wlasnej skórze”. Ponieważ nie odpowiadaly mu kosmetyczne środki będące w użyciu, postanowił przyczynić się do rozwiązania tego problemu. Dr Chomczyński mówi: „Podczas mojej pracy naukowej często byłem w sytuacji gdy dostępne technologie były niewystarczające i stawałem przed koniecznością wynajdowania nowych dróg aby skutecznie zakończyć zamierzone badania. Podobnie było z wynalezieniem Żelu Noredol®. Leczony na trądzik pospolity i różowaty przez wiele lat, nie mogłem pozbyć się zaczerwienienia twarzy. Rozpocząłem badania nad znalezieniem skutecznego kosmetyku o łagodnym działaniu który polepsza cerę bez niszczenia naskórka za pomocą kwasów lub utleniaczy. Od czasu wynalezienia Żelu Noredol®, czyli od prawie sześciu lat, codziennie używam ten kosmetyk w celu utrzymania zdrowego wyglądu skóry.”

Badania nad unikalnym składnikiem naszych patentów, Noredol® (cyklohexanodiol), prowadzone były w Cinna Health Products (filii Molecular Research Center) i w innych laboratoriach USA, Kanady i Polski. Noredol® jest pochodną naturalnych związków występujących m.in. w liściach mięty. Wyniki tych badań wykazały że kosmetyk zawierający Noredol® skutecznie polepsza wygląd skóry, szczególnie skóry z objawami trądziku różowatego i pospolitego. Żel Noredol® jest kosmetykiem łagodnym, bezpiecznym w użyciu i dostosowanym do codziennej pielęgnacji nawet wrażliwej skóry.

right sidebar
 
Home page link How to Use link About Noredol link FAQs link Testimonials link About Cinna link Order Now