left sidebar

Najczęściej zadawane pytania na temat Żelu NOREDOL®

Czym jest Żel NOREDOL®?

Żel Noredol® jest kosmetykiem nowej generacji, który zmniejsza zaczerwienienie, łagodzi wypryski oraz wysypkę, spowodowane przez trądzik różowaty oraz pospolity, a także koi i nawilża skórę. Nadaje jej piękny zdrowy wygląd, nie wywołując podrażnień. Wszystko to jest możliwe dzięki jednemu, wygodnemu w użyciu, nowatorskiemu produktowi. Oto niektóre opinie zadowolonych użytkowników Noredolu:

„ Zaczerwienienie i wypryski znikły z mojej twarzy.”
„Czuję, że moja skóra jest odświeżona i nawilżona.”
„Nareszcie pozbyłam się zawstydzająco czerwonej twarzy.”

Żel Noredol® został opracowany po latach badań naukowych. Jego wyjątkowość polega na całkowitym wyeliminowaniu podrażniających skórę składników. Nie zawiera kwasów ani utleniaczy, które mogłyby podrażniać wrażliwą skórę, lub przyspieszać jej starzenie się. Żel Noredol® jest przezroczysty. Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jest przeznaczony do codziennego użycia i nie wchodzi w interakcje z innymi kosmetykami. Noredol® szczególnie skutecznie łagodzi zaczerwienienie i wypryski skóry nadając cerze zdrowy, młodzieńczy wygląd.

W jaki sposób stosować Żel NOREDOL®?

Nałóż sporą ilość kremu (każdorazowo 250 do 500 mg, mniej więcej wielkości ziarnka grochu lub rodzynki). Dokładnie wcieraj żel w skórę, do całkowitego wchłonięcia. Zabieg ten powtarzaj od dwóch do czterech razy dziennie. Myj twarz co najmniej dwa razy dziennie, najlepiej bezpośrednio przed nałożeniem Noredolu. Jeśli stan skóry ulegnie poprawie, można zmniejszyć częstotliwość stosowania żelu. Noredol® jest przejrzystym żelem, który szybko wnika w skórę nie pozostawiając żadnego widocznego osadu. Można go stosować przed nałożeniem makijażu, do każdego rodzaju skóry, nawet przy wrażliwej cerze z trądzikiem różowatym lub pospolitym.

Zobacz więcej pytań i odpowiedzi
1 - 2 - 3 - 4
right sidebar
 
Home page link How to Use link About Noredol link FAQs link Testimonials link About Cinna link Order Now