left sidebar

Najczęściej zadawane pytania na temat Żelu NOREDOL®

Ile razy dziennie należy używać Noredolu, i po jakim czasie widoczne będą efekty jego działania?

Noredol® należy stosować od dwóch do czterech razy dziennie. Aby uzyskać najlepszy efekt, żel należy nakładać po przemyciu twarzy ciepłą wodą, co najmniej dwa razy dziennie. Noredol® należy stosować przed nałożeniem makijażu lub kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Efekt pojawia się najczęściej po upływie od 2 do 14 dni.

Dlaczego stworzono Noredol®?

Jakkolwiek Noredol® nie leczy trądziku różowatego ani pospolitego, ponieważ na żaden z nich nie wynaleziono jeszcze lekarstwa, wygładza on skórę łagodząc podrażnienia i jest wyjątkowo skuteczny, jeśli chodzi o zmniejszanie zaczerwienienia skóry. Noredol® opracowano, aby stworzyć produkt kosmetyczny, który będzie skutecznie zmniejszał zaczerwienienie, nie podrażniając wrażliwej skóry i nie przyspieszając jej starzenia się.

Czy Noredol® jest widoczny na twarzy po zastosowaniu?

Nie. Noredol® jest przezroczystym żelem, który szybko wnika w skórę i nie pozostawia widocznego śladu. Jego działanie nie polega na powierzchownym zakrywaniu wyprysków i zaczerwienienia skóry.

Czy Noredol® można stosować równocześnie z kosmetykami do makijażu?

Tak. Noredol® jest przezroczystym żelem, który znika po wmasowaniu w skórę. Jego działanie nie polega na zakrywaniu miejsc podrażnionych lub zaczerwienionych. Najpierw należy posmarować twarz Noredolem, zgodnie z wcześniej podanymi wskazówkami, a następnie nałożyć makijaż.

 

Zobacz więcej pytań i odpowiedzi
1 - 2 - 3 - 4
right sidebar
 
Home page link How to Use link About Noredol link FAQs link Testimonials link About Cinna link Order Now