left sidebar

Najczęściej zadawane pytania na temat Żelu NOREDOL®

Czy mogę korzystać z kremów do opalania, jeśli używam Żelu NOREDOL®

Tak. Najpierw należy posmarować Żelem Noredol® odpowiednie miejsca na skórze. Następnie posmarować całą twarz preparatem chroniącym skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Stosowanie Żelu Noredol® nie kłóci się ze stosowaniem kremów do opalania.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji na temat biologii skóry?

Proszę odwiedzić naszą stronę internetową. Zamieściliśmy tam podstawowe informacje na temat biologii skóry. Oprócz tego jest wiele książek i stron internetowych z wyczerpującymi wiadomościami na ten temat. Na stronie z linkami znajdą Państwo listę stron internetowych poświęconych biologii skóry i dermatologii.

Gdzie dowiem się więcej o trądziku różowatym?

Proszę zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się krótki opis trądziku różowatego. Ponadto jest wiele podręczników i stron internetowych szczegółowo zajmujących się tym tematem. Na stronie z linkami znajdą Państwo listę stron internetowych poświęconych trądzikowi różowatemu i dermatologii.

Gdzie znajdę więcej informacji o trądziku pospolitym?

Proszę zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się krótki opis trądziku pospolitego. Ponadto jest wiele podręczników i stron internetowych szczegółowo zajmujących się tym tematem. Na stronie z linkami znajdą Państwo listę stron internetowych poświęconych trądzikowi pospolitemu i dermatologii.

 

Zobacz więcej pytań i odpowiedzi
1 - 2 - 3 - 4
right sidebar
 
Home page link How to Use link About Noredol link FAQs link Testimonials link About Cinna link Order Now