left sidebar

Zobacz zdjęcia - jak działa Żel Noredol®

Komentarze osób, które stosowały Żel NOREDOL®

 

„Po latach frustracji i stosowania różnych leków, pogodziłem się z tym, że już zawsze będę żył z trądzikiem różowatym. Teraz mam Noredol®, łatwy w użyciu produkt, który mi pomaga. Moja skóra jest bardziej czysta, miękka i ma mniej zaczerwienień.” David.

~~~

„Szkoda, że nie można go było kupić, gdy byłam nastolatką. Nie przeżywałabym tylu przykrości i rozterek. Po czterech tygodniach zaczęłam zauważać poprawę na mojej skórze.” Melanie.

~~~

„Noredol® to wspaniały produkt, który mi pomaga. Dzięki niemu zauważam ogromną różnice w wyglądzie skóry na twarzy. Zanim zacząłem stosować Noredol® moja twarz często, a nawet prawie zawsze, była zaczerwieniona, sucha, z łuszczącą się skórą i wieloma czerwonymi plamkami. Po użyciu Noredolu moja skóra jest miękka, gładka i prawie bez plamek.” Michael.

~~~

„Po czterech tygodniach stosowania Noredolu zauważyłam, że moja twarz jest znacznie mniej zaczerwieniona. Mogę pokazać się publicznie bez makijażu i nie myśleć cały czas o swym wyglądzie. Moja twarz nie czerwieni się!!!” Becky.

~~~

„Podoba mi się to,jak moja twarz czuje się po Noredolu. Nie mam wrażenia, że jest tłusta. Czuję, jakby moja twarz była czyściejsza. Produkt ten zapobiega pojawianiu się zaczerwienień, a jeśli wystąpiły, łagodzi ich objawy.” Tom.

~~~

„Noredol® jest tak prosty i łagodny, aż trudno uwierzyć, że jest tak skuteczny. Efekty przychodzą szybko i są trwałe. Bardzo się cieszę, że nie muszę stosować żadnego innego środka do mojej skóry.” Tracy.

~~~

„Podoba mi się Noredol®, bo gdy stosuję go dwa razy dziennie, dostrzegam zdecydowaną różnicę. Moja twarz jest czyściejsza i bardziej gładka. Skóra jest miększa. Wypryski znikają szybciej, bezboleśnie, skóra nie wysycha i nie jest podrażniona.” Elizabeth.

~~~

„Noredol® pozwolił mi walczyć z trądzikiem różowatym, nie powodując jednocześnie podrażnień skóry, jakie wywoływały inne produkty. Chłodny, odświeżający i łagodzący!!!” Jon .

~~~

„Lubię to kojące uczucie i chłód na twarzy. Podoba mi się łatwość, z jaką pokrywam nim skórę i to, że po zastosowaniu nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Przede wszystkim jednak, podoba mi się efekt jego działania.” Mark.

~~~

„Gdy pierwszy raz użyłam Noredolu na trądzik różowaty, przyznaję, byłam sceptyczna. Lecz po miesiącu stosowania byłam zdumiona tym, jak skutecznie zmniejszył on zaczerwienienie.” Judy.

~~~

„Myśle, że Noredol® zapewnia bezpieczną, łagodną kurację. Moja skóra staje się miękka, gładka i mniej przetłuszczona. Podrażnienia stają się mniej bolesne i goją się dużo szybciej.” Andrea.

~~~

„Noredol® daje uczucie świeżości i czystości. Przyspiesza leczenie trądziku. Zmniejsza częstość pojawiania się większych wyprysków i jest łatwy w użyciu. Moja skóra staje się mniej tłusta po użyciu Noredolu.” Kerri.

~~~

right sidebar
 
Home page link How to Use link About Noredol link FAQs link Testimonials link About Cinna link Order Now